Karosárna / Lakovna

V karosárně a lakovně naši vyškolení pracovníci prováději:

renault-services-rayure.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

Autorizovaný servis PYRAMIDA Průhonice Vám nabízí NON STOP telefonní linku, na které Vám naši specialisté zdarma a profesionálně poradí jak dále postupovat.

+420 602 182 424

Naše firma poskytuje profesionální služby v oblasti oprav karoserií automobilů. Nabízíme kompletní servis vozů po nehodě vč. vyřízení pojistných událostí přes pojišťovny. Jsme smluvními partnery pojišťoven Allianz, Kooperativa, Česká pojišťovna, Uniqa a Česká podnikatelská pojišťovna. Další službou je automatické zajištění odtahu poškozeného vozidla do našeho servisu. V rámci oprav vozidel po nehodě z povinného ručení má u nás klient možnost využít zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy. V tomto případě půjčovné za náhradní vůz hradí pojišťovna.

PYRAMIDA Průhonice nabízí své služby nejen značkám, které oficiálně zastupujeme, ale veškerým vozidlům dostupným na trhu.

Naším prvotním cílem je maximální spokojenost zákazníka, proto námi opravená vozidla od nás odjíždí jako nová, a to v co nejkratším možném termínu. Po technologické stránce využíváme plně ekologický lakovací box SAIMA – v místě servisu. Při lakování používáme výrobky 3M – broušení, tmelení a přímo pro lakování využíváme výrobky společnosti GLASURIT (vodou ředitelné plně ekologické autolaky). Dále máme k dispozici i zařízení na rychloopravy laků (lokální poškození). Klempířské práce provádíme na rovnacích rámech BLACK HAWK (zapuštěné v podlaze prostoru dílny). Obě pracoviště se nacházejí v areálu servisu, tudíž odpadá jakákoli další manipulace s vozidlem během opravy. Jsme autorizovaný servis pro vozidla RENAULT, DACIA, SEAT, FIAT a všechny výše uvedené práce provádí plně vyškolený tým našich pracovníků.

Kontakt

Vladimír Mrázek
+420 267 184 737

Prodáváme vozy značek